Your search results

Витяг з ДЗК в м. Бориспіль або районі

5Сучасне законодавство, для вчинення певних дій із земельною ділянкою, вимагає від нас збору документів, що забезпечать правильність оформлення та подальшого використання земельної ділянки. 
Так, наприклад, для продажу земельної ділянки необхідно отримати висновок про наявні обмеження(обтяження) на земельну ділянку, висновок про експертну оцінку землі, витяг з бази даних автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру (АС ДЗК). Збір цих документів потребує багато часу, що не кожен може дозволити собі.

 

Документи необхідні для отримання витяга з ДЗК :

  • копія державного акта на землю або іншого правовстановлюючого документу на земельну ділянку;
  • копії паспортних даних та ідентифікаційного коду власника земельної ділянки; для юридичної особи – копія свідоцтва про реєстрацію, статуту, копія свідоцтва про сплату податків посвідчені підписом та печаттю уповноваженої особи.

Успішно працюємо з фізичними та юридичними особами щодо проведення землевпорядних та геодезичних робіт. Діяльність здійснюється на підставі ліцензії Державного агенства земельних ресурсів України. Встигнувши за цей час зарекомендувати себе, як одну з небагатьох компаній, здатних у найкоротші терміни професійно і якісно надати допомогу у вирішенні питань різного рівня складності. Наші фахівці допоможуть вирішити всі проблеми по вашому земельній ділянці, і дати вам професійну консультацію.

Основні принципи нашої роботи – бездоганна репутація, повна довіра замовника, відповідальність та індивідуальний підхід до проблем кожного клієнта. Керуючись міжнародними правилами ведення бізнесу, ми гарантуємо високу якість послуг, професійний підхід та повну конфіденційність

Термін виконання: 1-2 дні

Вартість від 1000 грн

 

м. Бориспіль та район

(097) 827 72 79

(093) 903 49 83

 

 

 

 

 

 

замовити витяг з дзк, витяг з дзк в борисполе, борисполь, державний земельний кадастр, вытяг с ДЗК борисполь, витяг з дзк бориспіль та район, витяг з дзк бориспіль, витяг з державного земельного кадастру, витяг з ДЗК про земельну ділянку в м. Бориспіль або Бориспільському районі, витяг з дзк борпільський район, витяг з дзк ціна

  • Advanced Search

    $ 100 to $ 1,500,000

    More Search Options
  • Пиломатеріали в Борисполі

  • Будівельні матеріали в Борисполі

  • Our Listings

Compare Listings