Your search results

ТЕРМІНОВИЙ ВИКУП НЕРУХОМОСТІ

 12418Фінансові проблеми, на жаль, мають властивість виникати в самі невідповідні моменти. І найчастіше єдиним шляхом вирішення екстрених матеріальних труднощів є продаж власної нерухомості: квартири, кімнати, будинки, дачі, земельної ділянки.
Наша компанія проводить повний комплекс послуг із термінового викупу земельних ділянок, будинків, квартир та комерційної нерухомості у Борисполі та Бориспільському районі Київської області. Ми швидко проведемо огляд нерухомості, яку Ви пропонуєте викупити, а також здійснимо перевірку правовстановлюючих документів.
Щоб прискорити процедуру хоча б попередньої оцінки, краще надати фото об’єкта, а також його повні технічні характеристики, точну адресу та, по можливості, копії наявних документів.
Умови термінового викупу в кожному конкретному випадку визначаються індивідуально залежно від багатьох факторів (терміни, правовстановлюючі документи, наявність неповнолітніх і т.д.)

Наша компанія також надає послуги з отримання іпотечних кредитів у Київській області і залучення кредитів під заставу нерухомості в Київській області, яка купується або вже є: квартири, будинки, ділянки під забудову житлових будинків, комерційна нерухомість.

У кожному випадку – вартість розраховується індивідуально, тут є дуже багато важливих факторів, таких як місце розташування, стан, юридична чистота документів, що встановлюють право і т.д. Проводиться у кожному такому разі робота дуже індивідуально.

Допоможемо продати Вашу ділянку, будинок, дачу, комерційну нерухомість. Знайдемо потенційного покупця у стислий термін. Продати нерухомість зараз складно – АЛЕ МИ ЦЕ ВМІЄМО!

Перевагу віддаємо нерухомості в Борисполі та Бориспільському районі.

+38 (093)903-49-83

+38 (097)827-72-79

zemaktiv@i.ua

срочный выкуп участков под киевом, срочный выкуп земли, быстрый выкуп недвижимости борисполь, срочный выкуп земельных участков бориспольский район, срочный выкуп земли киевская область, куплю участок в бориспольском районе

  • Advanced Search

    $ 100 to $ 1,500,000

    More Search Options
  • Пиломатеріали в Борисполі

  • Будівельні матеріали в Борисполі

  • Our Listings

Compare Listings