Your search results

Ріелторам, агентствам, відділам продажів

Ми пропонуємо вкрай вигідну співпрацю щодо спільної реалізації об’єктів нерухомості.

Схема роботи така: Агент, Агентство або відділ продажу надає нам ряд об’єктів нерухомості в Борисполі, Бориспільському районі або Києві, який ми матимемо право реалізовувати поряд з ним. Ми виставимо ці об’єкти на свій сайт, зробимо віртуальні 3D тури, проведемо аеросімку, відео – фотофіксацію і дамо хорошу об’єктову рекламу в Інтернеті та інших джерелах, У нас є добре налагоджена та успішна технологія реклами, яка дає швидкий відгук покупців. Далі нам почнуть надходити дзвінки цими об’єктами. При цьому ми представлятимемо інтереси власників об’єктів, поряд з агентством-партнером. Далі ми спільно чи самостійно показувати об’єкти.

Коли клієнтам сподобається об’єкт, ми організовуватимемо переговори і всіляко сприятимемо у проведенні угоди, бути присутнім на всіх переговорах, збиратимемо необхідні документи до угоди, готуватимемо договори тощо. Якщо угода пройде успішно, пропонуємо розділити винагороду за проведеною угодою між агентствами. Пропорції по розділу, і докладніші деталі співробітництва необхідно обговорити під час зустрічі.

   Таким чином, ми зможемо в рази збільшити швидкість реалізації об’єктів, і, звичайно ж, доходи обох компаній.

Така схема співпраці різних АН дуже успішно реалізована в нашій компанії вже кілька років у напрямку заміської нерухомості та приносить її учасникам гарні додаткові угоди та доходи!

Ми вміємо добре працювати! Сподіваємось, Вас зацікавить наша пропозиція!

+38 (097) 827 72 79 Viber
+38 (093) 903 49 83
E-mail:
zemaktiv@i.ua

  • Advanced Search

    $ 100 to $ 1,500,000

    More Search Options
  • Пиломатеріали в Борисполі

  • Будівельні матеріали в Борисполі

  • Our Listings

Compare Listings