Your search results

Присвоєння кадастрового номера

Присвоєння кадастрового номера в Борисполі та Бориспільському районі необхідно для оформлення земельної ділянки у всіх цивільно-правових угодах (виготовлення державних актів на земельні ділянки на підставі договорів купівлі-продажу, дарування, міни, спадщини, рішення суду тощо).

А також необхідним є присвоєння кадастрового номера у Бориспільському районі на державні акти старого зразка (які видавалися до 2003 року).

Перелік документів, необхідних виготовлення обмінних файлів (in4) (присвоєння кадастрового номеру):

 • Копія державного акту
 • Копія паспорта або нотаріально завірені копії всіх установчих
 • документів юридичної особи;
 • Копія довідки про надання ідентифікаційного коду.

Успішно працюємо з фізичними та юридичними особами щодо проведення землевпорядних та геодезичних робіт. Діяльність провадиться на підставі ліцензії Державного агентства земельних ресурсів України. Встигнувши за цей час зарекомендувати себе як одну з небагатьох компаній, здатних у найкоротші терміни професійно та якісно надати допомогу у вирішенні питань різного рівня складності. Наші фахівці допоможуть вирішити всі проблеми на вашій земельній ділянці, і дати вам професійну консультацію.

Основні принципи нашої роботи – бездоганна репутація, повна довіра замовника, відповідальність та індивідуальний підхід до проблем кожного клієнта. Керуючись міжнародними правилами ведення бізнесу, ми гарантуємо високу якість послуг, професійний підхід та повну конфіденційність

м. Бориспіль та район

Тел. 097-827-72-79

оформление земли услуги, услуги +по оформлению земли +в собственность ,  юридические услуги оформление земли, стоимость услуг +по оформлению земли, услуги оформления, приватизации земли борисполь, документы +на землю +для оформления наследства, оформление дарственной +на землю документы,  какие нужны документы +на оформление земли

 • Advanced Search

  $ 100 to $ 1,500,000

  More Search Options
 • Пиломатеріали в Борисполі

 • Будівельні матеріали в Борисполі

 • Our Listings

Compare Listings