Your search results

Кадастровий номер Бориспільський, Обухівський район

Першим етапом будь-якої документації із землеустрою є визначення кадастрового номера (якщо його не було визначено раніше). Реєстрацією земельних ділянок або присвоєнням (визначенням) кадастрових номерів займається територіальне управління Держземагентства, виходячи з поданої заяви про визначення кадастрового номера.

Кадастровий номер надається ділянці одного разу і не змінюється, навіть якщо земля змінює свого власника. Виняток становить лише переділ вже існуючої земельної ділянки, або ж злиття її з іншою.

Законодавством України встановлено, що при оформленні правочинів про перехід права власності на нерухомість або земельну ділянку обов’язковою умовою є наявність у земельної ділянки кадастрового номера. Кадастровий номер є необхідною умовою будь-яких договорів про перехід прав власності на житловий будинок, будову, споруду та/або земельну ділянку.

Кадастровий номер необхідний продавцю (власнику) під час продажу, дарування, міни будинку, а також у випадках, коли земельна ділянка під будинком знаходиться у власності або користуванні. Також, обов’язковою є наявність кадастрового номера у разі продажу земельної ділянки, яка знаходиться у власності продавця, якщо раніше цій ділянці номер не було присвоєно (держакт на право власності старого зразка). У цьому випадку виготовлення технічної документації із землеустрою та роботи із присвоєння кадастрового номера виконуються на підставі заяви власника (користувача) земельної ділянки.

Так як кадастровий номер присвоюється ділянці один раз, він є одним з найважливіших моментів у закріпленні права власності власника на цю земельну ділянку, тому ставитись до процедури його одержання слід відповідним чином.

Отримання кадастрового номера необхідно за умови:

 • оформлення права власності на земельну ділянку;
 • встановлення обтяжень на земельну ділянку;
 • безкоштовну передачу землі у власність або оренду;
 • розділі/об’їдання земельних ділянок;
 • відведення земельної ділянки у власність, оренду, користування;
 • встановлення меж земельної ділянки в натурі (при приватизації земельної ділянки);
 • зміна цільового призначення землі.

Слід зазначити, що у держактах на право власності на землю до 2002 року кадастровий номер не вказувався. 2002 року затверджено форму держакту на землю, обов’язковим елементом якого став кадастровий номер. Держакти більш раннього зразка на сьогодні дійсні, проте з урахуванням специфіки земельних правовідносин існує необхідність замовляти технічну документацію, привласнювати кадастровий номер, робити заміну на держакт нового зразка.

ЗемАктив надає комплексні послуги з питань присвоєння кадастрових номерів на земельні ділянки. Заощаджуючи Ваш час та гроші, ми виконуємо для Вас правовий аналіз документації, збирання та подання необхідних документів, складання технічної документації на земельну ділянку, представлення Ваших інтересів у держорганах, в результаті чого Ви отримуєте довідку про присвоєння кадастрового номера.

Успішно працюємо з фізичними та юридичними особами щодо проведення землевпорядних та геодезичних робіт. Діяльність провадиться на підставі ліцензії Державного агентства земельних ресурсів України. Встигнувши за цей час зарекомендувати себе як одну з небагатьох компаній, здатних у найкоротші терміни професійно та якісно надати допомогу у вирішенні питань різного рівня складності. Наші фахівці допоможуть вирішити всі проблеми на вашій земельній ділянці, і дати вам професійну консультацію.

Основні принципи нашої роботи – бездоганна репутація, повна довіра замовника, відповідальність та індивідуальний підхід до проблем кожного клієнта. Керуючись міжнародними правилами ведення бізнесу, ми гарантуємо високу якість послуг, професійний підхід та повну конфіденційність.

Терміни та вартість виконання вищевказаних процедур є індивідуальними та залежать від конкретних обставин.

(097)827-72-79

(093)903-49-83

м. Обухів та Обухівський район

Київ, Бориспільський район, Баришівський район, Броварський район, Вишгородський район, Обухівський район, Києво-Святошинський район, Васильківський район, Бородянський район

оформление земли обухов, оформление земли в обухове, кадастровый номер в обуховском районе, присвоение кадастрового номера обуховский район

 • Advanced Search

  $ 100 to $ 1,500,000

  More Search Options
 • Пиломатеріали в Борисполі

 • Будівельні матеріали в Борисполі

 • Our Listings

Compare Listings