Your search results

Зміна цільового призначення Бориспільський та Броварський район

Окрім передбаченого ст. 19 Земельного кодексу України первинного поділу земель на 9 категорій також існує так зване спеціальне цільове призначення земельних ділянок, коли в рамках однієї категорії земельні ділянки також використовуються для різних цілей. Наприклад, земельні ділянки сільськогосподарського призначення можуть використовуватись як для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, так і для задоволення особистих потреб громадян у сільськогосподарській продукції.

У свою чергу земельні ділянки, що надаються громадянам для задоволення особистих потреб у сільськогосподарській продукції, можуть використовуватися для садівництва, ведення особистого підсобного (особистого селянського) господарства, для городництва, сінокосіння та випасання худоби.

Відповідно до земельного законодавства, землі можуть використовуватись лише за цільовим призначенням. Але Земельним кодексом передбачено також процедуру зміни цільового призначення землі, що здійснюється органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування.

Зміна цільового призначення землі — це непроста і тривала процедура, що включає обґрунтування зміни цільового призначення перед держорганами, розробку проекту відведення земельної ділянки, проведення експертизи. Кожен етап процесу вимагає спеціальних знань, у зв’язку з чим задля економії часу та коштів доцільно звертатися за кваліфікованою допомогою.

«ЗемАктив» надає комплексні послуги з питань зміни цільового призначення земельної ділянки, внаслідок чого Ви отримуєте свідоцтво про право власності на земельну ділянку з необхідним цільовим призначенням.

Успішно працюємо з фізичними та юридичними особами щодо проведення землевпорядних та геодезичних робіт. Діяльність провадиться на підставі ліцензії Державного агентства земельних ресурсів України. Встигнувши за цей час зарекомендувати себе як одну з небагатьох компаній, здатних у найкоротші терміни професійно та якісно надати допомогу у вирішенні питань різного рівня складності. Наші фахівці допоможуть вирішити всі проблеми на вашій земельній ділянці, і дати вам професійну консультацію.

Основні принципи нашої роботи – бездоганна репутація, повна довіра замовника, відповідальність та індивідуальний підхід до проблем кожного клієнта. Керуючись міжнародними правилами ведення бізнесу, ми гарантуємо високу якість послуг, професійний підхід та повну конфіденційність.

Терміни та вартість виконання вищевказаних процедур є індивідуальними та залежать від конкретних обставин.

(097)827-72-79

(093)903-49-83

Бориспільський і Броварський район

Київ, Баришівський район, Броварський район, Вишгородський район, Обухівський район, Києво-Святошинський район, Васильківський район, Бородянський район

  • Advanced Search

    $ 100 to $ 1,500,000

    More Search Options
  • Пиломатеріали в Борисполі

  • Будівельні матеріали в Борисполі

  • Our Listings

Compare Listings