Your search results

Інвесторам

Інвестиції в нерухомість України – це, мабуть, один і найбільш натримані та перспективні види вкладення грошових коштів і що володіє досить високою прибутковістю і такою ж ліквідністю. Це єдиний гідний вид капіталовкладень, які має ринок інвестицій. Ось тому список Forbes переповнений мільярдерами, які займаються саме нерухомістю.

Інвесторам дуже складно самостійно підібрати вигідні проекти, оскільки це вимагає розуміння правил ринкової гри, перспектив розвитку різних районів, своєчасного доступу до проектів, розуміння різних структур угоди, та виділення значного часу на пошук та переговори.

“ЗемАктив” надає повний спектр послуг у сфері інвестування у нерухомість Київської області. Надаємо нашим клієнтам найактуальнішу та повну інформацію про ринок нерухомості України, що дозволяє їм вести бізнес максимально ефективно та надійно. Ми будемо раді допомогти протягом усього процесу.

Інвесторам ми пропонуємо комерційні об’єкти в Київській області (торговельні приміщення, офісні будівлі, складські та виробничі приміщення, земельні ділянки) та житлові (квартири, заміські будинки), так і інвестиційно-привабливі проекти, які дозволять Вам примножити свій капітал. Інвестиції в комерційну нерухомість на сьогоднішній день більш прибуткові та надійні.

Величезна база даних нашої компанії постійно оновлюється та поповнюється привабливими для інвестування об’єктами та проектами у різних сегментах ринку.

Інвестиції на ринку нерухомості України разом з “ЗемАктив” – це грамотне і ефективне управління своїми активами!

(097)827-72-79

zemaktiv@i.ua

  • Advanced Search

    $ 100 to $ 1,500,000

    More Search Options
  • Пиломатеріали в Борисполі

  • Будівельні матеріали в Борисполі

  • Our Listings

Compare Listings